• Wpłaty za obiady

  • Szanowni Rodzice/Opiekunowie

    2 grudnia 2021 r. odbędzie się zebranie Rodziców/Opiekunów uczniów Szkoły Podstawowej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Iłowie.

    HARMONOGRAM ZEBRANIA

  • Zbiórka karmy dla zwierząt

    Od dnia 15 listopada do końca listopada przeprowadzana jest zbiórka karmy dla zwierząt, mile widziane również stare koce, kocyki. Wszystkie zebrane rzeczy będą przekazane do fundacji "Kundelek" działającej na terenie Iłowa.

  • „Bezpieczna Szkoła Krokodylka Tirka”

    Dnia 18 listopada uczniowie klasy 2b uczestniczyli w zajęciach online zorganizowanych przez Główny Inspektorat Transportu Drogowego z siedzibą w Warszawie.

    Najważniejszym celem akcji „Bezpieczna Szkoła Krokodylka Tirka" jest promowanie wśród dzieci od najmłodszych lat bezpiecznych zachowań na drodze i wyczulanie młodych umysłów na niebezpieczeństwa, mogące wystąpić w ruchu drogowym.

    Prowadzący zajęcia wspólnie z dziećmi omówił przepisy i zasady bezpieczeństwa ruchu drogowego istotne z punktu widzenia bezpieczeństwa najmłodszych. Tematyka spotkania obejmowała m.in.:

    • zasady poruszania się po drogach i stosowania się do sygnalizacji świetlnej,
    • bezpieczeństwa w podróży (w tym stosowania pasów bezpieczeństwa),
    • konieczności noszenia elementów odblaskowych,
    • identyfikację służb ratunkowych oraz umiejętność ich prawidłowego powiadamiania.

    Zajęcia zostały uatrakcyjnione materiałami multimedialnymi, w tym animowanymi filmami, których głównym bohaterem jest krokodylek Tirek. Dodatkowym elementem lekcji online była także możliwość zapoznania się ze specyfiką pracy Inspekcji Transportu Drogowego. Prowadzący zajęcie prezentuje m.in. elementy umundurowania oraz wyposażenia inspektora ITD.

                                                                                                  Renata Banaszczak

     

  • Narodowe Święto Niepodległości

    Narodowe Święto Niepodległości jest obchodzone co roku 11 listopada dla upamiętnienia rocznicy odzyskania przez Naród Polski niepodległego państwa. Tego dnia w 1918 roku po 123 latach zaborów Rada Regencyjna przekazała Józefowi Piłsudskiemu władzę wojskową i naczelne dowództwo podległych jej wojsk polskich. Święto zostało ustanowione w 1937 roku, ale od 1939 nie było obchodzone – przywrócono je w roku 1989. Warto także mieć na uwadze, że corocznie Narodowe Święto Niepodległości

    11 listopada jest dniem ustawowo wolnym od pracy.

    W naszej szkole Narodowe Święto Niepodległości obchodziliśmy bardzo uroczyście. Każdy kto zagościł tego dnia do naszej szkoły zauważył, że ten dzień traktowaliśmy niezwykle poważnie i z należnym mu szacunkiem, gdyż uczniowie oraz pracownicy szkoły ubrani byli odświętnie, a wielu zaprezentowało własnoręcznie wykonany kotylion.

    W Szkole Podstawowej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Iłowie uroczyście obchodzony był  Dzień Niepodległości 9 listopada. W auli  szkoły odbył się uroczysty apel na początku wszyscy zebrani uroczyście odśpiewali Hymn Polski „Mazurka Dąbrowskiego”. Nasza Szkoła wzięła udział w akcji Ministerstwa Edukacji Narodowej "Szkoła do hymnu".

     W apelu udział wzięli uczniowie z wychowawcami oraz Dyrekcja szkoły. Podczas apelu odbyły się występy uczniów, które zatytułowano "Pociąg do wolności". Część artystyczna przedstawiona przez uczniów opowiadała o historii Polski oraz 123 latach niewoli. Apel przygotowany przez uczniów klasy VIIIa i VIIb, rozpoczął się od pokazania trudów niewoli, biegł przez  powstania oraz I wojnę światową aż do odzyskania wolności. Chór szkolny zaśpiewał tradycyjne pieśni patriotyczne i legionowe.

    Uczniowie z oddziałów przedszkolnych oraz uczniowie klasy IIb przygotowani przez wychowawców klas zaprezentowali układy taneczne do pieśni legionowych. Całość zdobiła przepiękna dekoracja biało-czerwona.  Wszystkie prezentowane utwory uzupełniane były krótkimi informacjami dotyczącymi  historii Polski.  Profesjonalne i perfekcyjne wykonanie przez młodych artystów podniosło rangę  całej uroczystości oraz wprowadziło wszystkich zebranych w zadumę.

    Monika Kujawa

  • Pismo Mazowieckiego Państwowego Inspektora Sanitarnego

    Szanowni Państwo, uprzejmie prosimy o zapoznanie się z pismem -link poniżej:

    Pismo MPWIS ws. badań SARS-Cov-2 w placówkach oświatowych.pdf

  • SZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY DLA KLAS I-III Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych

    W październiku biblioteki szkolne na całym świecie obchodziły swoje święto. My także włączyliśmy się w obchody tego wydarzenia. Z tej okazji uczniowie z klas I-III wzięli udział szkolnym konkursie plastycznym  pt.: „Moja ulubiona baśń lub legenda”.   

    Z radością informujemy, że znane już są wyniki konkursu.

    Drodzy Uczniowie, serdecznie dziękujemy za liczny udział w konkursie.

     Każda praca odzwierciedla, że czytanie książek jest dla Was doskonałym treningiem wyobraźni i kreatywności. Prace wyeksponowane zostały na wystawie pokonkursowej.

    I MIEJSCE ex aequo

    1. Kowalska Amelia kl. III
    2. Kamiński Kuba kl. III
    3. Kornacki Kacper kl. III
    4. Wilczyńska Zofia kl. IIB
    5. Piecka Lena kl. II B

    II MIEJSCE ex aequo

    1. Szulc Zofia kl. II B
    2. Cichocka Julia kl. II B
    3. Stobiecka Lena kl. I B
    4. Górska Julia kl. IA
    5. Lewandowska Nikola kl. IIA

    III  MIEJSCE ex aequo

    1. Kornacki Kuba kl. II B
    2. Kuźmiński Stanisław kl. IIB
    3. Skrzynecka Lena kl. II A
    4. Zientara Julia kl. III
    5. Siekiera Maksymilian kl. III

    WYRÓŻNIENIE:

    1. Gzula Adam kl. I B

    2. Janiak Antoni kl. IB 3. Brzeziński Adam kl. II A

    4. Kharchenko Oliwier kl. II B

    5. Wasilewska Lena kl. IB

    Zwycięzcom gratulujemy!

    Prace konkursowe oceniali  uczniowie z  Aktywu Bibliotecznego oraz Samorządu klasy III wraz z nauczycielem biblioteki.

    Skład komisji: Gomoliszek Dominika, Nowacka Natasza, Zientara Lena, Kopka Krystian oraz pani Kujawa Monika i pani Majewska Renata

    Analizując każdą pracę komisja zwracała uwagę na technikę i estetykę wykonania, a w szczególności na wysiłek i wkład pracy ucznia.

    Nagrody książkowe, dyplomy i słodkie upominki zostały wręczone w dniu 5 listopada 2021r. z okazji Dnia Baśni i Postaci Literackiej.

    Majewska Renata

     

  • Komunikat

    K O M U N I K A T

    Dzień 12 listopada 2021 r. jest dniem wolnym od zajęć dydaktyczno-wychowawczych. W tym dniu szkoła zapewnia tylko zajęcia opiekuńcze. Nie będzie dowozu i obiadu.

     

    Z poważaniem

    Elżbieta Kopka

    wicedyrektor szkoły

  • Opłata za obiad-informacja

    Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Iłowie informuje, że od dnia 01.11.2021 roku

    wpłat za obiady można dokonywać przelewem

    na rachunek bankowy nr : 13 9010 0006 0000 4910 2000 0010

    Odbiorca: Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Iłowie

    Tytuł: IMIĘ I NAZWISKO DZIECKA JEDZĄCEGO OBIADY, KLASA, BIEŻĄCY MIESIĄC

    PROSIMY NIE ZAOKRĄGLAĆ WPŁAT! KWOTA WPŁATY MUSI BYĆ RÓWNA KWOCIE JAKĄ NALEŻY ZAPŁACIĆ ZA OBIAD! W PRZYPADKU ODPISOW KWOTĘ NALEŻY UZGODNIĆ ZE SZKOŁĄ.

    Wpłaty za obiady przyjmowane są również w szkole przed sekretariatem  w godzinach :

    od 8.30 do 10.30 i od 13.30 do 14.30.

    Cena obiadu : 4 zł.

    Należność za obiady w miesiącu listopadzie dla uczniów, którzy nie korzystali z odpisów wynosi 76 zł.

    Uczniowie klas I-IV otrzymają pisemne informacje o kwocie  do zapłaty.

  • Pamiętamy…

    Za nami dni, w których w szczególny sposób wspominaliśmy zmarłych. Pamiętaliśmy zarówno o naszych bliskich, jak i tych, którzy zapisali się w historii – tej ogólnonarodowej i lokalnej. Pamięć o nich jest wyrazem szacunku dla ich życia i dokonań. 1 listopada  to dobry moment, aby uwrażliwić młodych ludzi na  potrzebę pielęgnowania pamięci o bohaterach naszej wolności, szczególnie tych, którzy są związani z historią danego miejsca, regionu, społeczności.

    Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Iłowie kolejny rok włączyła się w akcję Ministerstwa Edukacji Narodowej „Szkoła pamięta”. Celem jest upamiętnienie ważnych postaci oraz rocznic i wydarzeń historycznych. 

    Uczniowie wraz z nauczycielami porządkowali groby żołnierzy na Cmentarzu Parafialnym  w Iłowie, palili znicze i wspominali osoby ważne dla miejscowej  wspólnoty. Odwiedzali lokalne miejsca pamięci w Henrykowie, Iłowie, Giżycach i Łaziskach.

    Najmłodsi, czyli dzieci z klasy 1b z wychowawczynią Ewą Ryfą i panią Ewą Majorek zapalili znicze pod Kolumną Niepodległości i obeliskiem Marszałka Józefa Piłsudskiego w Iłowie.

    Uczniowie klasy  8a wraz z panią Katarzyną Krzemińską porządkowali groby żołnierzy pomordowanych w czasie II wojny światowej, spoczywających na Cmentarzu Parafialnym w Iłowie, natomiast groby żołnierskie na Cmentarzu Parafialnym w Giżycach uprzątnęli  wolontariusze z Szkolnego Koła Wolontariatu pod opieką pani Jolanty Kraśniewskiej. 

    Od lat nasza szkoła opiekuje się Dębami Katyńskimi posadzonymi przy Kościele Parafialnym w Iłowie. W tych dniach nie mogło nas tam zabraknąć. Klasa trzecia  z wychowawczynią panią Renatą Majewską posprzątała liście  w tym miejscu, zapaliła znicze i minutą ciszy uczciła pamięć pomordowanych.

  • Zyskaj dofinansowanie na sprzęt komputerowy i oprogramowanie!

    Zyskaj dofinansowanie na sprzęt komputerowy i oprogramowanie!


    Celem projektu jest wsparcie rodzin popegeerowskich z dziećmi w zakresie dostępu do sprzętu komputerowego oraz dostępu do Internetu.

    Dofinansowanie będzie można otrzymać na:

    • sprzęt komputerowy z urządzeniami peryferyjnymi i akcesoriami oraz niezbędnym oprogramowaniem, umożliwiający pracę zdalną, w tym niezbędne akcesoria i oprogramowanie dla osób z niepełnosprawnościami,
    • ubezpieczenie zakupionego sprzętu komputerowego,
    • usługę zapewniającą dostęp do Internetu na sprzęcie komputerowym zakupionym w ramach projektu.

    Wsparciem mogą zostać objęte dzieci (także wnuki) osób które pracowały niegdyś w zlikwidowanym, państwowym przedsiębiorstwie gospodarki rolnej i zamieszkiwały w miejscowości lub gminie objętej PPGR.

    Wypełnione oświadczenia można składać w szkole do 4 listopada 2021 r.

    Zalacznik nr 7 - Wzór oświadczenia rodzica opiekuna prawnego.doc

    Zalacznik nr 8 - Wzór oświadczenia osoby składajacej oświadczenie we własnym imieniu.doc

  • Akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej

    19 października Samorząd  Uczniowski  zaprosił  nauczycieli, pracowników szkoły oraz uczniów na  akademię z okazji  Dnia  Edukacji Narodowej.

    Młodzi artyści piosenką i słowem uświetnili ten wyjątkowy dzień w roku szkolnym. Wiele ciepłych i miłych słów popłynęło w kierunku nauczycieli. Uczniowie docenili i podkreślili swoją  wdzięczność za codzienny trud pracy nauczyciela, jego poświęcenie, czujność i  troskę o dobro wychowanków.

    Jednakże nie zabrakło też wesołych akcentów. W tym rok odbył się teleturniej „Nauczyciele kontra uczniowie”. Te dwie grupy wytrwale rywalizowały  w kilku konkurencjach – wiedzowych i zręcznościowych. Zadaniem uczestników było wykazać się wiedzą na temat naszej szkoły, odgadnąć ukryte w kilku dźwiękach melodie, nawlec na nitkę jarzębinę, przenieść w jak najszybszym czasie fasolkę. Wszyscy poradzili sobie znakomicie, a zabawa przyniosła wszystkim oglądającym wiele radości i śmiechu.

    Na zakończenie akademii głos zabrała pani Dyrektor – Anna Majchrzak, która mówiła o trudnej, ale jakże  pięknej pracy nauczyciela. Podziękowała za dotychczasowe zaangażowanie  oraz życzyła wielu sił i wytrwałości w tym wyjątkowym zawodzie.

    Akademię przygotowali przedstawiciele Samorządu Szkolnego pod kierunkiem nauczycieli: Wioletty Tomaszewskiej i Piotra Jędraszczaka.

  • Ślubowanie uczniów klas pierwszych

    Pierwszoklasiści ze Szkoły Podstawowej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Iłowie  są już pełnoprawnymi uczniami. 19 października br. odbyło się uroczyste pasowanie na ucznia. To był wyjątkowy dzień. Na uroczystość przybyli zaproszeni goście-  Pani Bożena Jóźwik- przedstawiciel Organu Prowadzącego, Pani Agnieszka Piechucka- prezes Banku Spółdzielczego w Iłowie, Pani Anna Jasińska- przewodnicząca Rady Rodziców oraz rodzice pierwszoklasistów.

    W niezwykle podniosłej atmosferze, przed Pocztem Sztandarowym, pierwszacy ślubowali być dobrymi uczniami i Polakami, przyjaciółmi roślin i zwierząt, swym zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom. Po złożeniu ślubowania pani dyrektor Anna Majchrzak oraz pani wicedyrektor Elżbieta Kopka dokonały symbolicznego pasowania na ucznia wypowiadając zdanie: „Pasuję Cię na ucznia Szkoły Podstawowej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Iłowie”  dotykając ołówkiem, jak czarodziejską różdżką, ramion pierwszoklasistów.

    Zanim jednak maluchy zostały przyjęte do grona społeczności szkolnej musiały przedstawić to, czego już się w szkole nauczyły. Gotowi, odświętnie ubrani i bardzo przejęci przystąpili do zaprezentowania swoich umiejętności. Zadaniem uczniów było m.in. zaśpiewanie piosenek, recytacja wierszy, taniec oraz udzielenie odpowiedzi na szereg bardzo ważnych pytań. Po zakończonej prezentacji uczniowie klasy VIII, potwierdzili, iż wszystkie dzieci wspaniale zdały "egzamin pierwszoklasisty".

    W tej wyjątkowej chwili pani Dyrektor pogratulowała dzieciom zaprezentowanych umiejętności, a wychowawcom- pani Urszuli Geras-Stodulskiej, pani Monice Kurowskiej, pani Agnieszce Pytkowskiej, pięknie podziękowała. Następnie głos zabrały-  pani Bożena Jóźwik, pani Anna Jasińska, która przekazała dzieciom słowniczki ortograficzne oraz pani Agnieszka Piechucka- prezes Banku, która obdarowała dzieci Szkolną Książeczką Oszczędnościową z  wkładem oszczędnościowym 20 zł oraz słodkościami. Następnie przyszedł czas na pamiątkowe zdjęcia z przybyłymi na uroczystość gośćmi, na życzenia, podziękowania, uściski.

    Ślubowanie uczniów klas pierwszych to bardzo ważne wydarzenie nie tylko dla najmłodszych, ale również dla ich rodziców, dziadków, bliskich. Pięknie zaśpiewane piosenki, z przejęciem wyrecytowane wiersze, wycisnęły niejedną łezkę z oczu bliskich. Ten dzień na długo pozostanie w pamięci nas wszystkich.  

  • 100 lat przemian i wiary-urodziny Jana Pawła II

  • Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia 1.X.2021r.

    Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia (ŚDTM) (ang. World Multiplication Table Day) to akcja edukacyjna, odbywająca się w pierwszy piątek października, która ma na celu zachęcić wszystkich do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia po długich wakacjach, a także uświadomić, iż znajomość tabliczki mnożenia jest niezbędna w życiu codziennym.

    Nasz szkoła po raz kolejny włączyła się w organizację tego dnia. Tegoroczna akcja odbyła się pod hasłem:„Młodsi sprawdzają, czy starsi tabliczkę mnożenia znają”.

    Uczniowie, nauczyciele i inni pracownicy szkoły przez cały tydzień "oswajali" się z tabliczką mnożenia. Uczniowie utrwalali tabliczkę mnożenia poprzez kolorowanki, gry.

    1 października odbyło się sprawdzenie „tabliczkowej wiedzy”. Cieszy fakt, że zdecydowana większość przeegzaminowanych osób wykazała się bardzo dobrą znajomością tabliczki mnożenia. Egzaminowani, którzy poprawnie odpowiedzieli na zadawane pytania otrzymali imienne certyfikaty oraz uzyskali Tytuł Eksperta Tabliczki Mnożenia. Akcja spotkała się z bardzo miłym odzewem osób dorosłych.

    Tego samego dnia uczniowie, nauczyciele i pracownicy naszej szkoły wzięli udział w egzaminie z tabliczki mnożenia. Każda osoba wybierał los z 5 przypadkami mnożenia. Gdy wszystkie odpowiedzi były poprawne odpytywana osoba otrzymywała  Tytuł Eksperta Tabliczki Mnożenia.

    Obchody Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia wzbudziły w uczniach wiele pozytywnych emocji, pobudziły chęć zdrowej rywalizacji. Poprzez wspólną zabawę, łączyliśmy się z ludźmi na całym świecie. Mamy nadzieję, że to matematyczne święto, wejdzie na stałe do naszego szkolnego kalendarza.

     

    Lokalnymi koordynatorami akcji były panie: Marzena Ryfa-Kowalczyk, Katarzyna Rzepecka, Renata Majewska, Renata Banaszczak.

    --------Uwaga!!---------

    Osoby, które chciałyby sprawdzić znajomość tabliczki mnożenia i otrzymać certfikat mogą to zrobić klikając w poniższy link:

    EGZAMIN Z TABLICZKI MNOŻENIA

  • Wycieczka do Skansenu Osadnictwa Nadwiślańskiego w Wiączeminie Polskim

    Dnia 20 października 2021 roku uczniowie klas IIa i IIb wraz z opiekunami p. R. Banaszczak i H. Marciniak udali się na wycieczkę do Skansenu Osadnictwa Nadwiślańskiego w Wiączeminie Polskim. Zwiedzanie obiektu było niesamowitą podróżą w czasie przenoszącą nas do początku XX w. Znaleźliśmy tu kompletną wioskę ze wszystkimi rodzajami zabudowy. Mogliśmy obejrzeć kościół z 1935 roku, dawną szkołę oraz domy i gospodarstwa charakterystyczne dla osadników olenderskich. Uczestnicy wycieczki zapoznali się z masą ciekawostek o dawnym życiu, organizacji dnia pracy i odpoczynku. Uczniowie mogli wykorzystać swoją kreatywność biorąc udział w warsztatach plastycznych. Pod kierunkiem pracownika skansenu wszystkie dzieci wykonały własne lalki, które zabrali ze sobą do domu. Pełni  radosnego nastroju wróciliśmy do szkoły.  

    Renata Banaszczak

  • Program dla szkół

    Dzień dobry,

    Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa OT w Warszawie przesyła poniżej link do ankiety elektronicznej dotyczącej oceny realizacji działań promocyjnych „Programu dla szkół" w roku szkolnym 2020/2021.

    Ankietę należy przekazać rodzicom dzieci z grupy docelowej tj. rodzicom dzieci klas I-V uczestniczącym w „Programie dla szkół", z prośbą o jej elektroniczne wypełnienie (nie zajmie to więcej czasu niż pięć minut).

    Szkoła, która przekaże poniższego linka rodzicom dzieci z klas I-V mailowo lub za pośrednictwem dziennika elektronicznego (z ukrytymi adresami odbiorców) oraz prześle zdjęcie /screenshot wiadomości rozesłanej do rodziców na adres warszawa@kowr.gov.pl, ma szansę otrzymać drewniane puzzle dedykowane mechanizmowi „Program dla szkól"(piękne puzzle, które z pewnością przydadzą się w każdej szkolnej świetlicy).

    Link do przesłania:

    https://www.programdlaszkol.org/aktualnosci/index/Program-dla-szkol-jak-oceniasz-jego-promocje/idn

    Chciałabym również zaznaczyć, że nie jest to ta sama ankieta,którą wypełnialiście Państwo do 30 września br..

    Z poważaniem Aneta Orlikowska

  • Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania

    Klasa  trzecia kontynuuje w roku szkolnym 2021/2022 realizację innowacji pedagogicznej pt.: „ Czytanie na śniadanie”. Pielęgnując tradycje czytania książek uczniowie wraz z nauczycielami włączyli się w obchody Ogólnopolskiego Dnia Głośnego Czytania.

    Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania został ustanowiony z inicjatywy Polskiej Izby Książki w 2001 roku. Data 29 września nawiązuje do urodzin Janiny Porazińskiej – autorki książek dla dzieci i młodzieży. Celem akcji jest promowanie głośnego czytania dzieciom, nabywanie przyjemności  z czytania i słuchania

    W ramach akcji uczniowie wysłuchali głośnego czytania  polskich legend przez wychowawcę klasy panią Renatę Majewską oraz przez nauczyciela współorganizującego proces kształcenia panią Paulinę Szczesną.

    RM

  • Komunikat

    Iłów, dnia 08.10.2021 r.

     

    K O M U N I K A T

    Dni 14 i  15 października 2021 r. są dniami wolnym od zajęć dydaktyczno-wychowawczych. W tych dniach szkoła zapewnia tylko zajęcia opiekuńcze. Nie będzie dowozu i obiadu.

     

                                                                                                               Z poważaniem

                                                                                                                Dyrektor szkoły

                                                                                                                                                              Anna Majchrzak

  • Dni wolne od zajęć dydaktyczno - wychowawczych w roku szkolnym 2021/2022

    Drodzy Uczniowie, Szanowni Rodzice/Opiekunowie

    dodatkowymi dniami wolnymi od zajęć dydaktyczno-wychowawczych dla uczniów w roku szkolnym 2021/2022 w Szkole Podstawowej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Iłowie są:

    • 15 października 2021 r.  (piątek)
    • 12 listopada 2021 r.  (piątek)
    • 7 stycznia 2022 r.  (piątek)
    • 24, 25, 26 maja 2022 r. - egzamin ósmoklasisty
    • 27 maja 2022 r. (piątek)
    • 17 czerwca 2022 r. (piątek)

    Uczniowie mają możliwość udziału w zajęciach wychowawczo-opiekuńczych.

    Dodatkowe dni wolne od zajęć dydaktyczno-wychowawczych dla uczniów zostały ustalone po zasięgnięciu opinii Rady Pedagogicznej, Rady Rodziców oraz Samorządu Uczniowskiego.

strona:

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Iłowie
    Szkoła Podstawowa w Iłowie, ul.Płocka 14
    96-520 Iłów, powiat sochaczewski
  • (24) 2774-123

Galeria zdjęć