Pedagog specjalny

Pedagog specjalny - p. Justyna Kuźmińska

Drogi Uczniu
Jesteś dla mnie ważny!

Przyjdź kiedy napotkasz na swojej drodze trudności, przeszkody czy wątpliwości, przyjdź również podzielić się swoimi sukcesami bądź pomysłami. Przyjdź jeśli potrzebujesz z kimś porozmawiać, bądź po prostu z kimś pobyć- jestem do Twojej dyspozycji i czekam na Ciebie. Razem znajdziemy rozwiązanie każdej sytuacji.

Drodzy Rodzice
Współpraca i dialog to jedyne skuteczne metody rozwiązywania trudności, dlatego zapraszam Was serdecznie do kontaktu. Dobro Naszych dzieci to nasz wspólny priorytet.

Rodzicu, dobre relacje z dzieckiem to numer jeden na Waszej liście zadań. Budowanie długotrwałych, autentycznych relacji to wartość, którą należy stale pielęgnować, nieustannie obdarzać uwagą i zaangażowaniem. Zbyt często w natłoku codziennych spraw lekceważymy pierwsze oznaki słabnących relacji.Zbyt często zapominamy o małych, prostych, codziennych gestach, które przejawiają troskę i uczucie, a te z kolei podtrzymują jakość relacji na wysokim poziomie.

Razem z Fundacją Dbam o Mój Zasięg, zachęcam Państwa do lektury poradnika "Nowe technologie w domu-krótki poradnik dla rodziców", który pokazuje jak można kreatywnie spędzić z dzieckiem czas offline. Nie pozwólcie, by w Waszym domu wspólny czas i ważne potrzeby zostały przysłonięte przez ekrany smartfonów. Weź ten poradnik i nie bądź wśród tych 25% rodziców w Polsce, którzy nie wiedzą, co ich dzieci robią w sieci.

Kontakt:
e-mail: jkuzminska@ilow.ids.pl