Regulamin Mały Samorząd Uczniowski Klasy I-III Duży Samorząd Uczniowski Klasy IV-VIII KODEKS UCZNIA Plan Pracy Samorządu Aktualności SU

Aktualności SU

DYSKOTEKA ANDRZEJKOWA

Andrzejki to czas wróżb i zabaw. Wykorzystaliśmy to w naszej szkole organizując 30 listopada dyskotekę dla naszych młodszych i starszych uczniów. Imprezę przygotował Samorząd Uczniowski naszej szkoły. Nasz DJ  zadbał, aby na imprezie nie zabrakło największych tanecznych przebojów ostatnich miesięcy, ale absolutnym hitem okazała się piosenka ,,Waka, waka” Shakiry. Frekwencja dopisała:) jak również  dobry humor i chęć zabawy.

SAMORZĄD UCZNIOWSKI

Warsztaty „Las w słoiku”
W poniedziałek 2 października 2023 r. Samorząd Uczniowski oraz członkowie Szkolnego Koła Wolontariatu wzięli udział w wyjątkowych warsztatach. Z pomocą pani Julity Perlikowskiej -Tomasik, Moniki Kujawa oraz Agnieszki Pytkowskiej uczniowie stworzyli piękne, żywe ozdoby zamknięte w wielkich słoikach – swój własny fragment lasu.
Las w szkle to niezwykle modna ozdoba, która zdobywa ostatnimi czasy serca wielu ludzi. Swoją popularność zawdzięcza przede wszystkim pięknemu wyglądowi. Ogród w słoiku, bo tak również nazywa się te ozdoby, jest bardzo łatwy w pielęgnacji.

Tworzenie własnych ozdób w słoikach okazało się niezapomnianym doświadczeniem. Końcowym etapem warsztatów było przyozdobienie naczynia, aby nadać mu indywidualny charakter. Gałęzie, kamienie, szyszki, patyki, kora, mech – każdy mógł zdecydować jak udekorować swój słoik, by wyglądał oryginalnie.

Te piękne słoje będą idealnym prezentem dla naszych nauczycieli z okazji Dnia Edukacji Narodowej.