Harcerstwo

Aktualności

Drużyna harcerska „Szare Wilki” podczas zbiórek realizuje zadania i zdobywa sprawności harcerskie . Podczas zbiórek pracujemy zespołowo i indywidualnie.Harcerze chętnie współpracują ze sobą . Zuchy pląsają i śpiewają podczas wspólnych spotkań uczą się symboli zuchowych i musztry zuchowe.

phm Ewa Grzywacz

Drużyna nasza otrzymała zadanie specjalne przygotować kotyliony na Dzień Niepodległości. Harcerze sprostali zadaniu przygotowali 180 kotylionów które zostały rozdanie podczas uroczystości patriotycznych. Odwiedziliśmy z tej okazji miejsca pamięci, stawiając znicze. Harcerze przygotowują się do kolejnych uroczystości patriotycznych przy Kolumnie Niepodległości.

phm Ewa Grzywacz

Uroczysta warta przy Pomniku Niepodległości w dniu 10 listopaqda 2023 r. Harcerze z drużyny "Szare Wilki"" postawili znicz i wręczali kotyliony zaproszonym gościom.

phm Ewa Grzywacz

Wiecej zdjęć po kliknięciu w link do galerii Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Iłowie (edupage.org)